Taśmy dla drukarni i papierni

Taśmy montażowe do płyt fleksograficznych z systemem mikrokanalików w warstwie kleju, niwelujących efekt powstawania pęcherzy powietrza

W swojej ofercie posiadamy specjalistyczne taśmy do płyt fleksograficznych. Wykorzystana w nich technologia klejenia po stronie płyty pozwala na uwalnianie powietrza. Zapobiega to powstawaniu nieestetycznych pęcherzy na powierzchni taśmy. Wśród tego typu rozwiązań bestsellerem jest Cushion Mount firmy 3M.

Taśmy jedno i dwustronnie klejące wodnorozpuszczalne (zamykanie i otwieranie roli, splicing)

Taśmy jedno i dwustronnie klejące wodnorozpusczalne powinny stać się niezbędnikiem dla wszystkich profesjonalistów, gdzie materiały idą do recyklingu. W swojej ofercie posiadamy produkty firmy 3M - lidera różnego rodzaju wyrobów w tym taśm repulpowalnych.

Taśmy do łączenia w biegu, rozpuszczalne i nie rozpuszczalne w wodzie

Szybkość działania urządzeń wymusza dobór wysoko jakościowych produktów, które są w stanie sprostać wysokim wymaganiom. Taśmy, które znajdują się w naszym asortymencie, zapewniają idealne bezpieczeństwo połączenia, które jest możliwe do uzyskania nawet przy dużych prędkościach. Jednym z modeli są taśmy typu "flying splice", które zawierają wysokowydajny klej mogący służyć do łączenia lekkiego i ciężkiego papieru. Ich konstrukcja pozbawiona włókien skutecznie zapobiega uszkodzeniom druku. Dodatkowo są łatwe w użyciu do łączenia w biegu i znacznie skracają czas pracy. Występują również w wersji wodnorozpuszczalnej.

Wybierz produkt, którym jesteś zainteresowany, żeby poznać ofertę.

    Nasza jakość jest dla Ciebie

    © 2023 IFB Poland. Stworzone przez Rundomain