Oficjalny dystrybutor firmy 3M

Jesteśmy oficjalnym dystrybuterem produktów firmy 3M. Posiadamy szeroką gamę produktów w poniższych dziedzinach, potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego towaru dla siebie? Napisz lub zadzwoń nasi specjaliści skontaktują się z Tobą maksymalnie w przeciągu 24h (dni robocze).

Aby mieć pewność, że nasze sprostamy Twoim wymaganiom przyjedziemy do Ciebie w celu wykonania prób produktów.

Nasze produkty

Nasza firma to oficjalny dystrybutor 3M - Łódź jest miastem, w którym mieści się nasza siedziba, ale obsługujemy firmy na terenie całej Polski. Wybór marki 3M jest nieprzypadkowy i został podyktowany wysoką pozycją przez nią zajmowaną. 3M to lider na wielu rynkach, który wciąż poszerza swoją ofertę produktową o coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. To sprawia, że cieszą się one dużą popularnością na całym świecie, dlatego warto już dziś sięgnąć po profesjonalne produkty 3M. W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów. Priorytetem jest dla nas satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań służymy swoją wiedzą i fachowym doradztwem. Wiemy, jak ważną rolę w biznesie odgrywa dobra komunikacja, dlatego sprawnie odpowiadamy na maila i chętnie udzielamy informacji drogą telefoniczną. Zachęcamy do kontaktu!

Wybierz produkt, którym jesteś zainteresowany, żeby poznać ofertę.

    Nasza jakość jest dla Ciebie

    © 2023 IFB Poland. Stworzone przez Rundomain